2019 İstanbul Enternasyonal Kupası Yarışması Kıvgader Organizyasyonu ;

2019 İstanbul Enternasyonal Kupası Yarışması Kıvgader Organizyasyonu ;

5 Kasım 2019 Salı

14 -17 Kasım İstanbul'da Yapılacak 2019 Enternasyonal Kupası Yarışması için kayıtlar açılmıştır.

14 -17 Kasım İstanbul 2019 Enternasyonal Kupası Kıvgader Organizyasyonu ;

İstanbul'da Yapılacak 2019 Enternasyonal Kupası yarışmasında

(D, E, F1, F2, G1, G2, H, I1, I2, J, K, L, M, N, O, P) kategorilerde kuşlar yarışacaktır.

İstanbul'da Yapılacak 2019 Enternasyonal Kupası yarışması ön kayıtlı yarışma olduğundan kuş kayıtları en geç 10.11.2019 Pazar 23:59 da kayıtlar sona ereceğinden dolayı.Bu saate kadar kuşlarınızı kayıt ettirmeniz gereklidir.

Kuş göndermek isteyen üyelerimiz öncesinde gönderecekleri kuşlarla ilgili kategori ve bilezik bilgilerini kıvgader'e ön kayıtlarını yaptırması gereklidir.

Yarışacak kuşlarınızın kategori ve bilezik bilgilerini ve mail adreslerinizi WhatsApp uygulamasından 05324669192 numaraya bildirebilirsiniz

Yarışmaya İstanbul'dan kuş gönderecek üyelerimiz kuşlarını Ayvansaray Mh Mustafa Paşa Bostanı Sk No:6 Fatih/İST dernek merkezine 30/10/2019 Çarşamba Akşam Saat 20:00 kadar getirmeleri gerekmektedir.

Kendi imkanlarınızla kuşlarınızı İstanbul'da  yarışma salonuna getirmeyi düşünüyorsanız 14.11.2019 perşembe yarışma salonunda Kıvgader konveyörüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki verilen federasyonun linkinden beslediğiniz kuşlarla ilgili tür,grup ve kategorisini bulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

http://www.tkkkf.com/index.php?do=hbrdet&id=386

Yarışmalarda kuş satış masası sadece yarışmalara kuş sokan arkadaşlara tahsis edileceğinden dolayı,eğer masa talebi isteyecekseniz kuşlarınızı yazdırırken masa talebiniz olduğunu lütfen belirtin

Kayıt ücreti; kuş başına 12.5 tl
Kuş satış masası 150 tl
Katalog konusunda zorunlukluk yoktur, isteyen katılımcı ve ziyaretçiler ücreti karşılığı temin edeceklerdir.
Yarışmaya kuş gönderecek arkadaşlarımız konveyör parası alınmayacaktır.

Yarışma kayıt,ücretleri kuş kaydı yaparken verilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.

Başka diğer önemli konu ise kuş kayıdı yaptırdığınız halde yarışmaya kuş göndermeyen üyelerimiz kuş kayıt ve masa ücretlerini federasyona ödemek zorundadırlar.

Şimdiden yarışmaya kuş gönderecek başta tüm üyelerimize ve diğer dernek üyelerine emeklerinin karşılığını almak dileklerimizle başarılar dileriz..
KIVGADER

BİZ BİRLİKTE GÜZELİZ...

BİZE ULAŞIN