Tkkkf Ankara Atatürk Kupası Kafes Kuşları yarışması

Tkkkf Ankara Atatürk Kupası Kafes Kuşları yarışması

19 Eylül 2021 Pazar

2021 Ankara Atatürk Kupası Kafes Kuşları yarışması kayıtları Kıvgader olarak açmış bulunuyoruz.
30 Eylül - 03 Ekim 2021 Tarihleri arasında Ankarada yapılacak 2021 Tkkkf Ankara Atatürk Kupası Kafes Kuşları yarışması ön kayıtlı yarışma olduğundan kuş kayıtları en geç pazar akşamı 26.09.2021 saat 23:30 da kayıtlar sona ereceğinden bu saate kadar kuşlarınızı kayıt ettirmeniz gereklidir.
Kuş göndermek isteyen üyelerimiz öncesinde gönderecekleri kuşlarla ilgili kategori ve bilezik bilgilerini derneğimize ön kayıtlarını yaptırması gereklidir.Yarışacak kuşlarınızın kategori ve bilezik bilgilerini ve mail adreslerinizi WhatsApp uygulamasından 05324669192 numaraya bildirebilirsiniz.
Yarışmaya İstanbul'dan kuş gönderecek üyelerimiz kuşlarını Ayvansaray Mh Mustafa Paşa Bostanı Sk No:6 Fatih/İST dernek merkezine 29/09/2021 Çarşamba Akşam Saat 20:00 kadar getirmeleri gerekmektedirKendi imkanlarınızla kuşlarınızı Ankarada yarışmaya getirmeyi düşünüyorsanız 30.09.2021 perşembe günü yarışma salonunda Kıvgader konveyörüne teslim edilmesi gerekmektedir.
Aşağıdaki verilen federasyonun linkinden beslediğiniz kuşlarla ilgili tür,grup ve kategorisini bulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Yarışmalarda kuş satış masası sadece yarışmalara kuş sokan arkadaşlara tahsis edileceğinden dolayı eğer masa talebi isteyecekseniz kuşlarınızı yazdırırken masa talebiniz olduğunu lütfen belirtin
Kayıt ücreti; kuş başına 17.5 tl dir.
Kuş satış masası 200 tl dir.
Yarışmaya kuş gönderecek arkadaşlarımız konveyör parası alınmayacaktır.
Yarışma kayıt,ücretleri kuş kaydı yaparken verilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.
Başka diğer önemli konu ise kuş kayıdı yaptırdığınız halde yarışmaya kuş göndermeyen üyelerimiz kuş kayıt ve masa ücretlerini federasyona ödemek zorundadırlar.
Ankara yarışmasında yarışacak kuşların kategorileri aşağıdadır.
D: Renk Kanaryaları
E: Irk Kanaryaları
F1:Egzotikler (EU)
F2:Egzotik (non EU)
G1:Doğal Renk Doğa Kuşları (EU)
G2:Mutasyon Doğa Kuşları
H: Melezler
I1:Duruş Muhabet Kuşları
I2:Renk Muhabet Kuşları
J: Paraketler
K: Avustralya Paraket
L: Asya Ve Afrika Paraket
M: Amerikan Paraket
N: Büyük Papağan
O: Kumru Ve Egzotik Güvercinler
P: Bıldırcınlar ve Keklikler
 
Şimdiden yarışmaya kuş gönderecek başta tüm üyelerimize ve diğer dernek üyelerine emeklerinin karşılığını almak dileklerimizle başarılar dileriz..
KIVGADER

BİZ BİRLİKTE GÜZELİZ...

BİZE ULAŞIN