manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

1.Üretici Sertifikası seminer duyurusu
Duyurular > calendar_month23.06.2012

1.Üretici Sertifikası seminer duyurusu

Arkadaşlar üretim yapmada ve petshop açmada yeni bir uygulama var. 1 günlük seminere katılarak belediye hıfzısıha müdürlüğünden alınabiliyor. Toplu vaziyette muracat etmeyi ve seminer için gün tayin etmeyi dernek olarak planlıyoruz. Semimer İstanbulda ücretsiz olup, başka illerde 50 tl 100 tl 200 tl ve 300 tl gibi rakamlarla veriliyor.

Seminer günü:
16/10/2012 Salı günü saat 18.00 – 21.00 arası yapılacaktır. Seminer tek gün yapılacaktır, yer Fatihte, saraçhane Reşat Nuri tiyatrosu karşısı İMC bloklarının bitiminde – Atatürk Bulvarı, Vefa Sok. 4. kat, No:14 Fatih-İSTANBUL. Kesin gelecek arkadaşların telefon ve mail adreslerini forumumuzdan yazdırmaları gerekir. Daha önceden ismini ve maillerini yazdıranlarda verdikleri bilgileri kontrol etmeleri rica olunur. Seminer konusunda bize desteğini eksik etmeyen Bilal Erdem arkadaşımıza teşekkürler.

 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2024 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader