manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

3.Yapacağımız Üretim Sertifikası duyurusu
Duyurular > calendar_month13.07.2013

3.Yapacağımız Üretim Sertifikası duyurusu

Arkadaşlar bildiğiniz gibi daha evvelden İBB Veterinerlik Müdürlüğüyle birlikte 1.ve 2.üretici sertifikası organizasyonu yapmıştık. Arkadaşlarımızın isteği ve talepleri üzerine Eylül ayında 3.yapmayı planladığımız üretici sertifikası seminerine katılmak isteyen arkadaşlarımız isimlerini,telefonlarını ve adreslerini forumda açmış olduğumuz konuda belirtmeleri rica olunur.

Derneğimizin organize ettiği 3. Üretici Sertifikası Proğramı için seminer tarihi belli oldu. Seminer 17/09/2013 Salı günü saat 16.00—21.00 arası gerçekleşecektir. Seminer tek gün yapılacaktır. Yer Fatih’de, Saraçhane Reşat Nuri tiyatrosu karşısı imc bloklarının bitimi (Atatürk Bulvarı, Vefa Sok. 4. kat, No:14 Fatih-İSTANBUL). Kesin gelecek arkadaşların saat 15.30 verilen adreste olmalı gerekmektedir. İsmini listeye ekleyen arkadaşlarımız hazırlıklarını bu tarih ve saatlere göre ayarlamaları rica olunur.

 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2024 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader