manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

Sahte Bilezikler Hakkında TKKKF Açıklaması
Duyurular > calendar_month02.03.2012

Sahte Bilezikler Hakkında TKKKF Açıklaması

Değerli Yetiştiriciler,

Son günlerde TKKKF nin yaptırdığı bileziklere benzer yurt içinde yaptırılan bileziklerin olduğu Federasyonumuz yönetim kurulunca tespit edilmiştir. İlgili Firma veya şahıs ucuz fiyata aynı bileziklerin yapıldığının reklamını yetiştiricilerimize duyurmaktadır. Bu bilezikler tarafımızdan incelenmiş olup sadece renk benzerliğinin olduğu diğer birçok tarafın ayrı olduğu tespit edilmiştir.

Ayrıca bilezik yaptıran tüm üyelerimizinde isim listeleri federasyonumuzda mevcuttur. 2012 yılı yarışma takviminde bilezik kontrolleri büyütecler altında yapılarak sahte bilezikler tespit edilecektir. Bu bilezikler ile yarışacak kuşlar diskalfiye edileceği gibi yarışan yetiştirici hakkında da gerekli disiplin hükümleri uygulanacaktır. Dernek başkanlarımız derneklerinde bu tür bilezik yaptıranları tespit edip bu bileziklerin iptalini sağlamalıdırlar.

Yetiştiricilerin mağdur olmamaları için bu arkadaşlara acil liste yapıp federasyona bildirirler ise onlara bilezik yaptırılmasıda sağlanacaktır. Saygılarımla

NOT:Bileziklerle ilgili konu Dünya şampiyonasında da gündeme gelmiş olup bu konuda Mayıs Ayında Tüm Ülkeler İtalyada toplantı yaparak yeni kararlar alacaklardır.

Sedat GENÇ
TKKKF Genel Sekreter

 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2024 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader