manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

3. Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Kafes Kuşları ve WBO Dünya Muhabbet Kuşlar
Duyurular > calendar_month29.10.2014

3. Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Kafes Kuşları ve WBO Dünya Muhabbet Kuşlar

3. Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Kafes Kuşları ve WBO Dünya Muhabbet Kuşları Yarışma Programı Duyurusu

3. Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Kafes Kuşları ve WBO Dünya Muhabbet Kuşları (İnternational East Mediterranean Cage Bird Show) Yarışması 05-09 Kasım 2014 Tarihinde İstanbul Feshane'de yapılacak yarışması ile ilgili olarak ön kayıtlar açılmıştır.

Kayıt için link
http://www.tkkkf-formlar.com/tkkkf/render.php

Kategoriler için ise

http://www.tkkkf-formlar.com/tkkkf/form_snf_list.php?tur=D

Kuş kayıt işleri her zamanki gibi üyelerin kayıtlı olduğu dernekleri üzerinden yapılcak olup , kayıt edilen kuşlar derneğin konveyörleri tarafından teslim edilip , teslim alınacaktır.50-100 kuş 1 konveyör, 100-200 kuş 2 konveyör , 200- uzeri 3 konveyör'e Federasyonumuz tarafından otel tahsis edilecektir.

-Yarışmaya katılmak isteyen Yetiştiricilerimiz bağlı bulundukları derneklere kuşları hakkında bilgileri verip müracaata bulunarak kuşlarını yarışmalara kayıt ettirebilirler.


-Ön kayıt sistemi yarışmaya Dört (4) gün kala kapatılır ve kayıtlar bitmiş olur , bu tarihten sonra yapılacak olan kayıtlar geçerli olmayacak ve sistem kapatılmış olacaktır.

-Ön kayıt sistemine girilecek olan kuş kaydında dikkat edilmesi gereken hususlar
-Sisteme girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun , verilen e-mail adresinin doğru ve geçerli bir e-mail adresi olması kuş kaydınızı takip edebilmeniz açısından önemlidir. Sisteme kayıt yapılmasının ardından e-mail adresinize katılım formunun bir örneği gönderilecektir. Kontrolleriniz yapıp bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun . Bilgilerinizde bir eksiklik veya yanlışlık gördüğünüzde Dernek yetkilinize bildirin.
-Ön kayıtlı yarışmalara katılmak isteyen her katılımcı sisteme önceden kaydını yaptırmış olmak zorundadır. Sistemde kaydı bulunmayanların yarışma salonunda kayıt yaptırma veya yarışmaya katılma şansı ve hakkı yoktur.
-Sisteme kaydı yaptırılmış olan formu iptal etme veya kaydı yarışma salonunda değiştirme , ekleme , çıkarma gibi işlemler yapılamaz.


-Ön Kayıtlı yarışmalarda Ücretlendirme

-Ön kayıtlı yarışmalarda ücretlendirme 2014 Yarışma sezonunda TKKKF Yönetim kurulunca belirlenmiş olan Bir kuş bedeli 10 ( 10 ) Türk Lirasıdır. Yarışma Katalog Ücreti ise 10 (ON) TL dir

-Ön kayıtlı Yarışmalarda yarışma kafesleri TKKKF tarafından temin edilir. Yetiştiriciler yarışma salonuna kafes getirmek durumunda değildir
-Kuş ücretleri dernek tarafından belirlenmiş olan Konveyörler tarafından yarışma salonunda liste dağıtımı sırasından teslim edilmek zorundadır. Kuş ücretleri Ön kayıt sistemine girilen kuş adedi üzerinden teslim alınır.
-Yarışmaya ön kayıt sistemine kaydını yaptırdığı halde kuş ücretini ödemeyen yetiştiricilerin dernek yetkilileri tarafından TKKKF ‘na bildirilmesi durumunda kişi hakkında Hak Mahrumiyeti ve Yarışmalardan Men kararı alınabilir. Bu durumda yetiştirici ücreti ödemeyi kabul etmemiş olsa dahi Dernek Yetkilisi olan Konveyörden kuş ücreti tahsil edilir.

-Konveyörlerin Görev ve Yetkileri

-Kuşları yarışma salonuna getirecek olan konveyörler yazılı bir evrak ile Federasyona bildirilir .Kuş teslim etme ve Kuş teslim alma sadece Konveyörler tarafından yapılabilir.
-Katılımcılar kendi kuşlarını yarışma salonuna kendileri getirmekte özgürdür fakat kuş teslimi ve kuş alımını Dernekleri tarafından belirtilmiş olan Konveyörler yapmak durumundadır. Salon içerisinde derneğinin konveyörüne kuşlarını teslimi yapabilirler.
-Konveyörler yarışma salonunda kendilerine Federasyon tarafından verilecek derneklerine ait listeleri teslim alıp kafes numaralarına göre kuşları teslim ederler. Teslim olan kuşların yemleri suları ve bakımlarından dernek konveyörü sorumludur.
-Konveyörün salon içerisindeki görevleri. Salonda Yarışma Organizatörü tarafından belirlenmiş olan belli bölümlerin takibi kuşların bakım ve sorumluluğu ile görevlendirilebilir.Bu bölüm kendi derneğine ait kuşların olduğu bölüm olamayabilir.
-Konveyörler kuş tesliminde kullandıkları dernek listelerini geriye teslim etmek zorundadır. Listeler üzerinde her hangi bir karalama ve işaretleme yapamazlar.
 

Yarışma Programı ise ;

02.11.2014 Paz: Kuş kaydı sonu (24:00)
04.11.2014 Sal: Malinua Teslim ve Salonun hazırlanması
05.11.2014 Çar: Kuş Teslim, Akşam saatlerinde Hakem Toplantısı
06.11.2014 Per: Puanlama (08:00)
07.11.2014 Cum: Puanlama (08:00)
08.11.2014 Cts: Açılış (09:30)
09.11.2014 Paz: Kapanış (Kuş iade Saat:17:00)

 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2024 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader